top of page

ЗМІ про нас

​Мініінвазивні операції на серці – через розрізи до 8 см – це в три–чотири рази легший процес відновлення і швидке, за тиждень–два, повернення до розумної фізичної активності. Де в Україні можна прооперувати серце малоінвазивно і які саме втручання проводяться через невеликі розрізи розповідає в ефірі телеканалу «34» (Дніпро) кардіохірург Олександр Бабляк.

Олександр Бабляк – київський кардіохірург, який взявся рятувати чоловіка та його серце, коли інші запевняли, що єдиний вихід – трансплантація. Про це йдеться в сюжеті проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK. На кадрах – 34-річний Олександр Турзін. Це його восьмий день після надскладної операції. Коли медики вперше оглядали чоловіка, його стан був критичним.

Сколько жизней спасают операции на сердце? Как подготовиться к кардиохирургическому вмешательству? Какой должна быть и сколько должна длиться реабилитация после операции на сердце? Об этом в программе «Дышите – не дышите с Юлией Петровой» на «Голосе Столицы» рассказывает руководитель Центра кардиохирургии МС «Добробут» Александр Бабляк.

Його батько Дмитро Євгенович Бабляк – легенда української кардіохірургії, засновник Львівського міжобласного центру серцево-судинної хірургії та львівської кардіохірургічної школи. Син Олександр продовжує справу батька, розвиваючи сучасну хірургію серця в Україні, зокрема мініінвазивну. А ще Олександр Дмитрович – люблячий тато трьох доньок.

Сучасна медицина – це не театр одного актора. Чим вищі компетенції, тим більша цінність командної роботи. Якщо рівень анестезіології відповідає рівню кардіохірургії, перфузіології, кардіології, будь-які складні серцеві проблеми перестають здаватися неподоланними. Про це та інше Євгеній Мельник розповів у прямому ефірі на телеканалі «Еспресо».

1 / 1

Please reload

bottom of page