top of page

Онлайн-консультація

Щоб надати пацієнту консультацію онлайн, нам необхідно отримати результати його обстеження. Найважливіша інформація зазвичай міститься в даних ехокардіографії (УЗД серця. Достатньо вислати опис дослідження і заключення) та коронарографії (ангіографія (дослідження) судин серця. Обов’язково вислати диск або дані, які збережені на ньому). 
 

Результати зазначених обстежень можна переслати нам:

  • кур’єрською або звичайною поштою на адресу: Київ, вул. Сім’ї Ідзіковських, 3, Лікувально-діагностичний центр для дітей та дорослих «Добробут», рецепція стаціонару (для кардіохірургії);

  • на електронну адресу dobrobutcardio@gmail.com, скориставшись для передачі файлів Google Disk або будь-яким файлообмінником на зразок Fex.Net.

 

У листі обов’язково слід вказати вік пацієнта і телефон для зворотного зв’язку.
 

Отримані дані ми переглядаємо протягом кількох робочів днів, після чого телефонуємо особі, яка звернулася за консультацією. За необхідності можемо запросити додаткову інформацію (дані про супутні захворювання, результати аналізів та інших обстежень).
 

Якщо у вас виникли проблеми з відправленням даних обстежень, зв’яжіться з нашим координатором за телефонами: +38 (098) 892-91-90; +38 (098) 036-91-88.

bottom of page