top of page

Команда

Допоможемо вам під час лікування та реабілітації

Звістка про те, що у вас або в когось із ваших рідних хворе серце, лякає, викликає тривогу і засмучує. На щастя, сучасна медицина пропонує багато ефективних способів суттєво поліпшити стан людини із серцево-судинним захворюванням та покращити якість її життя.  

Фахівці нашої команди – кардіологи та кардіохірурги – мають великий досвід лікування пацієнтів із хворобами серця, артерій та вен і разом із лікарями інших спеціальностей та досвідченими медсестрами вищої категорії і реабілітологами допоможуть вам повернути здоров’я.  
 

У пошуку найбільш ефективних нових технологій для поліпшення діагностики та лікування серцево-судинних захворювань наші спеціалісти тісно співпрацюють із лікарями і науковцями по всьому світу, що дозволяє безупинно підвищувати якість надання всебічної медичної допомоги хворим. 
 

Водночас наша команда має власні розробки, зокрема в галузі мініінвазивної кардіохірургії, завдяки чому 80 % операцій на серці, у тому числі багатосудинне коронарне шунтування, пластику і протезування клапанів та корекцію деяких вроджених вад серця, ми проводимо без розрізу грудної кістки – через міні-доступ між ребрами.
 

При цьому ми сповідуємо принципи patient-friendly-медицини, тобто медицини, орієнтованої як на максимальний результат, так і на максимальний комфорт для людини під час лікування. Пацієнти, які відвідали нашу клініку, відмічають не тільки якість наданої медичної допомоги й ефективність консультацій та лікування, а чуйність наших фахівців, їхню увагу до деталей, високий рівень взаємодії із хворими та їхніми рідними.  
 

НАША КОМАНДА

L.Pidgaina.jpg

ЛІЛІЯ ПІДГАЙНА

,

N.Volkovinska.jpg

НАТАЛІЯ ВОЛКОВІНСЬКА

«Ніколи не здаватися».

S.Filonenko.jpg

СВІТЛАНА ФІЛОНЕНКО

«З вірою в серці».

B.Medynskij.jpg

БОГДАН МЕДИНСЬКИЙ

«Рух – це життя».

O.Stogov.jpg

ОЛЕКСІЙ СТОГОВ

«Навіть серце потребує відпочинку».

O.Shapoval.jpg

ОЛЕГ ШАПОВАЛ

«Cерце треба берегти, і не тільки своє».

O.Babliak.jpg

ОЛЕКСАНДР БАБЛЯК

«Все буде добре».

Y.Melnyk.jpg

ЄВГЕНІЙ МЕЛЬНИК

,

V.Demjanenko.jpg

ВОЛОДИМИР ДЕМ'ЯНЕНКО

,

V.Marjanova.jpg

ВІКТОРІЯ МАР'ЯНОВА

«Той, хто рятує одне життя, рятує весь світ».

O.Oleksijchuk.jpg

ОКСАНА ОЛЕКСІЙЧУК

.

bottom of page