Форум "Хірургія Серця"

11 posts

Розкажіть, що змінилося у Вашому житті після операції на серці?

2 posts

Відгуки про проведене лікування. Реальні витрати на лікування. Корисна інформація очима пацієнтів.

5 posts

Хірургія серця. Стан проблеми. Від діагностики - до реабілітації. Нові методики, технології. Новини.

New Posts
 • Александр Турзин
  Apr 6, 2018

  Меня зовут Александр Турзин, Хотел выразить благодарность и низкий поклон Александру Дмитриевичу за то что спас мне жизнь. 5 лет назад начались большие проблемы с сердцем.Пытались лечить но в 2016 году сказали что мне поможет только пересадка сердца.В марте 2018 году стало хуже.Приехал в Киев на своих ногах и все -подкосило вообще.Во всех институтах полный отказ от каких нибудь операций и даже сказали что не всякая клиника возьмется за пересадку сердца.И тут мне посоветовали обратиться к Бабляку Александру Дмитриевичу.Приехал на прием и он сказал что постарается мне помочь.За месяц мне сделали 2 операции и поставили на ноги.Сейчас вернулся домой к семье и восстанавливаюсь.Спасибо огромное и здоровья Вам Александр Дмитриевич.
 • Марія Ковалик
  Mar 26, 2018

  Я давно знала, що у мене вроджений пролапс мітрального клапана з легким ступенем недостатності, до кардіологогів зверталася не часто. Тому коли у 2013 році мені стало важко підніматися вгору сходами, звернулася до кардіолога і почула невтішний діагноз "значний пролапс задньої стулки мітрального клапана з недостатністю значного ступеня" та рекомендацію - "хірургічне лікування: пластика мітрального клапана". У львівському кардіоцентрі дізналася, що такі операції найкраще в Україні проводить в Києві кардіохірург Бабляк Олександр Дмитрович. Нажаль я не відразу погодилася на операцію, і почала шукати кардіологів, які б сказали мені, що операція не потрібна або ще не зараз (і знаходила!!!!). Мені говорили, що недостатність є але скоротлива функція серця збережена, тому можна не спішити і операцію провести з часом. Місяць тому я пішла на консультацію до кардіолога (чотири роки тому він радив мені не затягувати із операцією) у звязку з тим, що у мене почалася миготлива аритмія. Лікар призначив лікування та запитав: "То коли збираєтеся робити операцію?" "Може у квітні..." - відповіла я невпевнено. "Аж у квітні?" - здивувався лікар. З його тону я зрозуміла, що відкладати більше немає куди. Наступного ранку, прокинувшись, включила телевізор, в новинах якраз розповідали про кардіохірурга Бабляка О. Д. Я знайшла у інтернеті контакти клініки "Добробут", та зателефонувала. Мені повідомили, що лікар на операції і пізніше мені передзвонить. І дійсно через декілька годин мені зателефонував особисто Олександр Дмитрович. Я розповіла про свій діагноз, лікар попросив вислати електронною поштою мої обстеження і наступного дня написав мені, що у моєму випадку таку операцію можливо зробити малоінвазивним способом - через розріз у 5 см. і додав, що кардіолог клініки "Добробут" повідомить мені, які ще обстеження потрібні перед операцією. Наступного понеділка мені вже провели операцію. А у п'ятницю після обіду мене виписали з лікарні. Єдине про що жалію - втрачений час за ці чотири роки. Хочу виразити свою подяку особисто Бабляку Олександру Дмитровичу, кардіологу Підгайній Лілії Василівні та всьому персоналу клініки “Добробут”, яка стоїть на рівні із закордонними клініками.
 • Тарас Дуфанець
  Jan 6, 2018

  Ви та ваша команда професіоналів доклали максимум зусиль, щоби вийти на такий високий рівень. Лікарня "Добробут" одна з найкращих в Україні. Ваш досвід у кардіо-хірургії є неоціненний. Саме головне Ви є той кому нестрашно доручити життя найрідніших. Бажаю Вам міцного здоров'я, любові та всіх земних благ. Дякую Вам

© 2019 Oleksandr Babliak. Heart Surgery

Тел.: +38 (098) 892-91-90; +38 (098) 036-91-88