Мініінвазивне коронарне шунтування і велосипед

Основне завдання мініінвазивної кардіохірургії - провести необхідну для життя операцію з мінімальною травмою для пацієнта. Як виміряти травматичність операції? Виявляється - не так просто. Більшість операцій на серці сьогодні йдуть за стандартним сценарієм - одна-дві ночі в реанімації, 4-5 днів в стаціонарі і додому. Виміряти травматичність операції або те, наскільки пацієнт швидко повертається до звичного для себе життя, - є складним завданням. По-перше, це суб'єктивні враження пацієнта, по-друге, у кожного свої вимоги до якості життя, по-третє, при розрізі грудної кістки, потрібно чекати 2-3 місяці, щоб розпочати фізичні навантаження. 

Мініінвазивна кардіохірургія розширює не тільки можливості пацієнта в ранньому післяопераційному періоді. У нас, лікарів, тепер також є можливість перевірити толерантність до фізичного навантаження відразу після операції. Хто крутив велосипед, - знає, що таке 50 watt, 100 watt. 

 

Дмитро Федорович, 79 років, крутить велосипед на 6-ий день після операції мініінвазивного трьохсудинного коронарного шунтування. 

- Дмитре Федоровичу, Ваші результати ми будемо осінню представляти в Європі. Що хочете передати Європі?

- Я сфотографуюся ...

 

Слава Україні! Ми непереможні!

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Избранные посты

Мініінвазивна кардіохірургія, питання - відповіді

June 5, 2018

1/3
Please reload

Недавние посты

January 15, 2019

Please reload

Архив
Please reload

Поиск по тегам
Мы в соцсетях
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2019 Oleksandr Babliak. Heart Surgery

Тел.: +38 (098) 892-91-90; +38 (098) 036-91-88