Операція на серці і COVID-19. Інформація для пацієнтів

Ми продовжуємо надавати кардіохірургічну допомогу.Є гострі стани, при яких відкладати операцію на серці означає ризикувати  життям людини. Тому ми продовжуємо працювати, щоб рятувати пацієнтів, яким за життєвими показами необхідно зробити коронарне шунтування чи інше кардіохірургічне втручання в дуже короткі строки.


Для максимальної безпеки наших пацієнтів на час епідемії COVID-19 консультування перенесене в онлайн- та телефонний режим (про те, як отримати консультацію онлайн, читайте тут). Введені заходи безпеки, які посилюють ізоляцію пацієнтів і персоналу на час карантину.

  1. Кардіохірургічне відділення відокремлене від інших відділень клініки.

  2. Пацієнти знаходяться в одномісних палатах під цілодобовим наглядом медперсоналу.

  3. Візити родичів заборонені, але забезпечено спілкування по телефону (поки пацієнт знаходиться в реанімації) та за допомогою відеозв’язку (у стаціонарі).

  4. У разі необхідності переміщення пацієнта в межах лікарні (для проведення обстежень; у середньому 1-2 рази протягом госпіталізації) використовуються засоби індивідуального захисту.

  5. Якщо на момент госпіталізації у пацієнта є сумніви щодо можливого інфікування коронавірусом, буде проведено тест.


Станом на сьогодні (2 квітня 2020 року) на території лікувального закладу немає госпіталізованих пацієнтів з COVID-19.


Ми розуміємо, що перераховані заходи створюють незручності, оскільки обмежують пересування пацієнтів та відвідування родичів, однак ми робимо це, щоб унеможливити прямі контакти пацієнтів зі сторонніми людьми, з персоналом інших відділень та між собою.


Нагадуємо, що, за прогнозами спеціалістів, ситуація, яка склалася у світі через розповсюдження коронавірусу, може тривати від 3 до 24 місяців. Багато пацієнтів із захворюваннями серця не можуть чекати так довго. Їм потрібна кардіохірургічна допомога, і ми продовжуємо її надавати.

Для пацієнтів

© 2019 Oleksandr Babliak. Heart Surgery

Тел.: +38 (098) 892-91-90; +38 (098) 036-91-88